Дев'ять харків'ян визнані наймачами житла в колишніх гуртожитках

15:41 11.09.2013
Всі новини
Дев'ять харків'ян визнані наймачами житла в колишніх гуртожитках

Виконавчий комітет Харківської міської ради сьогодні, 11 вересня, визнав сім сімей наймачами свого житла в колишніх гуртожитках.


Зокрема, наймачами житла визнані чотири людини в будинку №1а по вул. Дизельній. Раніше цей будинок знаходився в господарському віданні ДП «Завод ім. В. Малишева».

Ще п'ять чоловік тепер є наймачами житла в будинку №1 по вул. Соїча, який раніше також належав заводу ім. Малишева.
Дев'ять харків'ян визнані наймачами житла в колишніх гуртожитках
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту