Атракціони в парку Горького для дітей-інвалідів та дітей-сиріт будуть безкоштовними

13:10 26.09.2012
Всі новини
Атракціони в парку Горького для дітей-інвалідів та дітей-сиріт будуть безкоштовними

Діти-інваліди, діти-сироти, діти із багатодітних сімей, а також вихованці дитячих будинків та інтернатів зможуть безкоштовно користуватися атракціонами в парку ім. Горького з 1 жовтня.


Про це сьогодні, 26 вересня, повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес. 

Безкоштовно користуватися атракціонами діти зможуть кожної третьої середи місяця з 11:00 до 18:00, показавши посвідчення. Картки безкоштовного користування видаватимуть чергові у приміщенні адміністрації парку зі сторони вул. Весніна. Для групового відвідування атракціонів треба буде подати заявку не пізніше, ніж за три дні, за телефоном: 702-11-79.

Геннадій Кернес запевнив, що влада і надалі реалізуватиме всі соціальні програми, спрямовані на об'єднання людей різних категорій. «Ми повинні правильно розподіляти всі можливості, які має місто, щоб усі категорії відчували турботу і підтримку як влади, так і інших людей», - зазначив міський голова.
Атракціони в парку Горького для дітей-інвалідів та дітей-сиріт будуть безкоштовними
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту