На площі Свободи пройшов фестиваль «МотоGOнєво-2011»
14:30 06.08.2011
Всі новини

Байк-фестиваль «МотоGOнєво-2011» пройшов сьогодні на пл. Свободи. У ньому взяли участь байк-клуби з Харкова, Донецька, Полтави, Краснограда, Лубен, а також усі охочі, хто має мотоцикл.
Організаторами фестивалю стали Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту, управління у справах сім'ї та молоді Харківської міської ради та ініціативна група мотопробігу.
У рамках фестивалю на площі пройшла акція, спрямована на профілактику ВІЛ/СНІДу.
«Це дуже важлива соціальна проблема. Тому наша мета - ще раз привернути до неї увагу громадськості, а також пропагувати здоровий і активний спосіб життя серед молоді. У фестивалі беруть участь понад 300 байкерів і, що радує, половина з них - харків'яни», - зазначив начальник управління у справах сім'ї та молоді Харківської міської ради Костянтин Підгорний.
Під час акції роздавалися промо-листівки «СНІД стосується кожного» і засоби контрацепції. Крім того, було організовано виставку рідкісної та старовинної автомототехніки.
Наприкінці акції на площі відбулося байкерське весілля.
Останні новини
12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень
























































































































































