500 ветеранів Дзержинського району відвідали виїзні прийоми медиків
17:16 14.08.2013
Всі новини

Близько 500 ветеранів війни та праці Дзержинського району відвідали за останні два місяці 10 виїзних прийомів Харківської міської поліклініки №8.
Як повідомили в Адміністрації Дзержинського району, виїзні прийоми дозволили ветеранам відвідати медиків майже за місцем проживання. У бригади з обстеження людей похилого віку входили терапевт, невропатолог, медсестра, лаборант.
Крім того, значна кількість пацієнтів отримали консультацію з приводу стану родимок, що дуже актуально у зв'язку з високим розповсюдженням онкологічних захворювань шкіри в зрілому віці.
«Ми проводимо спільні огляди з колегами з міського шкірно-венерологічного диспансеру №1 для виявлення онкологічних захворювань. Окрім прийому лікарів ветеранам проводилися електрокардіографічні дослідження, клінічні аналізи крові, аналізи крові на цукор, вимірювання артеріального і очного тиску. Це суттєва допомога нашим пацієнтам, що потребують медичної допомоги. Ми постараємося продовжити проведення консультативної медичної допомоги нашим ветеранам у зручній для них формі», - повідомила головний лікар поліклініки Олена Чумаченко.
Нагадаємо, виїзні прийоми в рамках обслуговування міською поліклінікою №8 населення пільгових категорій проходять з травня 2013 року.
Останні новини
20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень21:50 19.06.2026
У суботу на узвозі Клочківському обмежать рух транспорту21:21 19.06.2026
Випускники зі Слобідського району відсвяткували закінчення школи