11 тисяч першокласників підуть в харківські школи 1 вересня

12:53 13.04.2011
Всі новини
11 тисяч першокласників підуть в харківські школи 1 вересня

1 вересня 2011 року в школи Харкова підуть не менше 11 тисяч першокласників. Про це під час "прямої лінії" в редакції газети "Комсомольська правда" в Україні" повідомила директор Департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко.

«Протягом останніх трьох років випускаємо і набираємо приблизно одну й ту ж саму кількість дітей - близько 10 тисяч», - зазначила директор Департаменту освіти.
11 тисяч першокласників підуть в харківські школи 1 вересня
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту