Ігор Терехов представив нового керівника харківського метрополітену

17:24 21.04.2026
Транспорт
Ігор Терехов представив нового керівника харківського метрополітену

Міський голова Ігор Терехов сьогодні, 21 квітня, представив колективу КП «Харківський метрополітен» нового генерального директора - ним став Олексій Лука, який до цього обіймав керівні посади у сфері теплопостачання міста.

Представляючи нового керівника, мер відзначив його професійний досвід та окреслив пріоритетні завдання, що стоять перед підприємством.

«Олексій Володимирович - досвідчений фахівець. На різних посадах він зарекомендував себе як професіонал, який уміє ухвалювати відповідальні рішення. Для мене метрополітен - це критично важливий напрямок, особливо в питанні забезпечення безкоштовного проїзду для харків’ян. Маю надію на вашу плідну спільну роботу», - зазначив Ігор Терехов.

Новий гендиректор метрополітену Олексій Лука має понад 25 років загального трудового стажу. Вищу освіту здобув в Українській інженерно-педагогічній академії за спеціальністю «Теплоенергетика». Його професійний шлях тривалий час був пов’язаний з КП «Харківські теплові мережі», де він працював з 2011 року. На цьому підприємстві Олексій Лука пройшов шлях від майстра та начальника філії до посади першого заступника технічного директора.

Ігор Терехов представив нового керівника харківського метрополітену
Ігор Терехов представив нового керівника харківського метрополітену
Ігор Терехов представив нового керівника харківського метрополітену
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту