Ігор Терехов: Наступного року безкоштовний проїзд у Харкові збережемо

10:40 26.11.2025
Транспорт
Ігор Терехов: Наступного року безкоштовний проїзд у Харкові збережемо

Міська влада планує продовжити дію безкоштовного проїзду в пасажирському транспорті у 2026 році.

Про це міський голова Ігор Терехов повідомив в інтерв’ю інформаційному порталу «Новини.LIVE».

За словами мера, зараз усі види муніципального транспорту працюють для харків’ян безкоштовно, і це суттєво допомагає мешканцям міста під час війни.

«У нас безкоштовний проїзд функціонує і в метро, і в тролейбусах, і в трамваях, і в автобусах. Це потрібно харків'янам. Завдяки цьому кожна родина економить 3-4 тис. грн на місяць. Це суттєва підтримка для людей. Тож наступного року будемо продовжувати безкоштовний проїзд», - зазначив Ігор Терехов.

Теги:

Терехов
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту