В Індустріальному районі відсвяткували День святого Миколая

Святкова програма до Дня святого Миколая пройшла 18 грудня у парку культури і відпочинку «Зелений гай».
Голова Адміністрації Індустріального району Ольга Вельможна привітала всіх з прийдешнім святом і побажала здоров'я, домашнього затишку і здійснення заповітних мрій.
Вона нагадала, що у листопаді серед школярів району пройшов конкурс на кращий проєкт декоративної клумби «Квітучий парк» і що частина кращих проєктів буде використана під час озеленення парку наступного року.
За підсумками конкурсу, почесні грамоти та подарунки отримали:
- учениця 10 класу школи №70 Кіра Іванова (проєкт буде використаний при оформленні клумби біля стели «Зелений гай») - 4 місце;
- учениця 9 класу школи №80 Анастасія Рибалко (елементи проєкту будуть використані при реконструкції центральної клумби парку) - 3 місце;
- учень 10 класу школи №71 Ігор Краснов (елементи проєкту використають для оформлення зелених зон) - 2 місце;
- учениця 11 класу школи №26 Ганна Кіяшкіна (проєкт буде використаний для оформлення клумби, де зараз знаходиться новорічна ялинка) - 1 місце.
Для всіх гостей свята з творчими номерами виступили вихованці Палацу дитячо-юнацької творчості «Істок». Завершилося свято феєрверком.







