З 20 по 22 березня в Харкові народилося 93 дитини

10:10 23.03.2020
Оперативна інформація
З 20 по 22 березня в Харкові народилося 93 дитини

93 дитини народилося в Харкові за останні три дні - 20, 21 і 22 березня.

Як повідомили в Харківському міському центрі здоров'я 20 березня народилося 45 дітей: 26 хлопчиків і 19 дівчаток.

У суботу, 21 березня, на світ з'явилося 25 дітей, в тому числі одна двійня - дві дівчинки народилися в міському перинатальному центрі.

У неділю, 22 березня, народилося 23 дитини: 9 хлопчиків і 14 дівчаток.

© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту