Харківські діти перебувають на відпочинку в Чорногорії

16:41 26.05.2026
Міжнародне співробітництво
Харківські діти перебувають на відпочинку в Чорногорії

Група дітей з Харкова, які втратили одного з батьків внаслідок війни, прибула на відпочинок до Чорногорії.

Поїздку організували за підтримки міського голови Ігоря Терехова на запрошення Посольства Чорногорії в Україні та Почесного Консула Чорногорії в Харкові.

Дорогою до Чорногорії діти зустрілися в Києві з Надзвичайним і Повноважним Послом Чорногорії в Україні Борянкою Симічевич. Під час зустрічі вона висловила підтримку мешканцям Харкова та побажала дітям змістовного відпочинку й нових вражень. Також для юних харків’ян провели екскурсію «Київ від заснування до сучасності».

У столиці Чорногорії - місті Подгориці - діти зустрілися з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Чорногорії Олегом Герасименком. Протягом відпочинку для дітей заплановані екскурсії історичними місцями, відвідування музеїв і замків, а також походи в гори та до національного парку «Дурмітор».

Харківські діти перебувають на відпочинку в Чорногорії
Харківські діти перебувають на відпочинку в Чорногорії
Харківські діти перебувають на відпочинку в Чорногорії
Харківські діти перебувають на відпочинку в Чорногорії
Харківські діти перебувають на відпочинку в Чорногорії
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту