Франція допоможе Харкову створити «енергетичний острів»
11:38 05.11.2024
Міжнародне співробітництво

Французькі партнери долучаться до створення в місті Харкові так званого «енергетичного острова».
Про це сьогодні, 5 листопада, в ефірі національного телемарафону повідомив міський голова Ігор Терехов.
Мер зазначив , що для Харкова, який через ворожі обстріли втратив власну генерацію електроенергії, це питання є вкрай важливим.
«Нам необхідно збудувати так званий «енергетичний острів», щоб мати стале електропостачання. Від цього залежить те, як житимуть харків’яни. Під час перемовин з послом Франції ми намітили певні кроки, щоб Франція долучилась до реалізації цього проєкту. Є впевненість, що ми разом побудуємо цей «острів», і Харків буде практично незалежним в енергетичному плані. Так, це певний час, процедури, але ми рухаємось у цьому напрямку, і я впевнений, що ми це зробимо», - наголосив Ігор Терехов.
Також мер зазначив, що реалізація цього проєкту є дороговартісною, тому міська влада активно працює над залученням фінансування з боку держави та міжнародних партнерів.
Останні новини
12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень