У Харкові відзначили 30-річчя Конституції
Урочисте зібрання з нагоди 30-річчя Конституції України відбулося сьогодні, 26 червня, в Харкові.
У заході взяли участь представники міської та обласної влади, правники та ін.
З вітальним словом до присутніх звернувся перший заступник міського голови Олександр Новак. Він наголосив, що в умовах повномасштабної війни Основний Закон України залишається символом державності, свободи та незламності, а його положення щодня захищають українські військові.
«Сила Конституції полягає в рішучості кожного громадянина її захищати. І силу цих слів під час війни ми відчуваємо як ніколи. Сьогодні головні конституційні положення - суверенітет, незалежність, життя людини - ми виборюємо в супротиві російському агресору. Передусім я хочу подякувати військовим, які дають нам можливість жити і працювати. Також дякую всім харків'янам, які працюють у прифронтовому місті. Головний висновок, який ми можемо зробити сьогодні, - Конституція витримала удар ворога. І міська влада буде робити все, щоб у Харкові реалізовувалися всі конституційні права і свободи, передбачені Основним Законом», - наголосив Олександр Новак.