На вулиці Малопанасівській реконструювали мережі зовнішнього освітлення
17:32 26.12.2014
Місто

На вул. Малопанасівській і у пров. Чоботарському реконструювали мережі зовнішнього освітлення.
Як повідомив сьогодні, 26 грудня, директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін, ще з радянських часів освітлення прибудинкової території в цьому мікрорайоні забезпечувалося виключно за рахунок ламп, розташованих над входом у під'їзди. Тепер тут встановлено 32 нових світильники, змонтовано 900 м мережі.
«Сьогодні тут з'явилося світло, і тепер місцеві жителі ходитимуть по упорядкованій, освітленій території. Нагадаю, що з початку року на вулицях, площах і скверах міста Харкова загорілося 3,5 тис. нових світильників, було змонтовано понад 83 кілометрів мереж зовнішнього освітлення. Все це було зроблено, незважаючи на складне економічне становище», - зазначив Віктор Кітанін.
За його словами, рішення провести реконструкцію мереж було прийнято за результатами звернення місцевих жителів до Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
Голова Адміністрації Ленінського району Максим Мусєєв повідомив, що на сьогоднішній день рівень освітленості в районі становить майже 90%, хоча в 2006 році складав всього 50%. За його словами, це вже третя вулиця, де за останні два тижні з'явилося освітлення.
«Місцеві жителі дуже задоволені, адже вони багато років на бачили світла на своїй прибудинковій території. Освітленість вулиць поліпшить безпеку в цьому мікрорайоні - історично старому, досить проблемному, зі старим житловим фондом. Тим не менше, поступово і тут ми вирішуємо проблеми, що накопичилися», - зазначив Максим Мусєєв.
Нагадаємо, що на сьогоднішній день у цілому освітленість міста Харкова становить 94%.
«Сьогодні тут з'явилося світло, і тепер місцеві жителі ходитимуть по упорядкованій, освітленій території. Нагадаю, що з початку року на вулицях, площах і скверах міста Харкова загорілося 3,5 тис. нових світильників, було змонтовано понад 83 кілометрів мереж зовнішнього освітлення. Все це було зроблено, незважаючи на складне економічне становище», - зазначив Віктор Кітанін.
За його словами, рішення провести реконструкцію мереж було прийнято за результатами звернення місцевих жителів до Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
Голова Адміністрації Ленінського району Максим Мусєєв повідомив, що на сьогоднішній день рівень освітленості в районі становить майже 90%, хоча в 2006 році складав всього 50%. За його словами, це вже третя вулиця, де за останні два тижні з'явилося освітлення.
«Місцеві жителі дуже задоволені, адже вони багато років на бачили світла на своїй прибудинковій території. Освітленість вулиць поліпшить безпеку в цьому мікрорайоні - історично старому, досить проблемному, зі старим житловим фондом. Тим не менше, поступово і тут ми вирішуємо проблеми, що накопичилися», - зазначив Максим Мусєєв.
Нагадаємо, що на сьогоднішній день у цілому освітленість міста Харкова становить 94%.
Останні новини
18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути











