Ігор Терехов нагородив захисників України
17:32 14.10.2022
Місто

Прийом з нагоди Дня захисників та захисниць України відбувся сьогодні, 14 жовтня, у Харкові.
Військових привітав та вручив їм нагороди міської ради Харківський міський голова Ігор Терехов.
«Сьогодні немає в Україні важливішого свята, ніж свято захисників та захисниць України. Ворог прийшов на нашу землю, веде з нами війну, хоче знищити нас як самостійну державу та націю. І саме ви стали на захист територіальної цілісності нашої країни, життя українців. З неймовірними зусиллями, ціною власного здоров'я та життя ви відстоюєте наше майбутнє та майбутнє наших дітей. Сьогодні ви показуєте всьому світу героїчний приклад. Низький уклін за те, що ви робите для оборони України та Харкова. Ви практично звільнили всю Харківську область, війська рухаються далі. Воїни ЗСУ та територіальної оборони разом обороняють Україну. Ми вистоємо й сто відсотків переможемо.
Я хочу побажати всім здоров'я. Хай Покрова Пресвятої Богородиці охороняє кожного з вас і допомагає нашим військам виганяти ворога з рідної землі. Слава Україні!» - звернувся до військових Ігор Терехов.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів