У лікарні №17 розгорнуть додаткові ліжка для хворих на коронавірус

13:46 08.10.2021
Медицина
У лікарні №17 розгорнуть додаткові ліжка для хворих на коронавірус

420 койко-місць для хворих на коронавірусну інфекцію буде забезпечено у Харківській міській клінічній багатопрофільній лікарні №17.

Про це сьогодні, 8 жовтня, в прес-центрі Харківської міської ради повідомив головний лікар лікарні Дмитро Черепов.

Він зазначив, що лікарня почала приймати пацієнтів з COVID-19 у квітні 2020 року. Тоді було розгорнуто 60 ліжок, станом на вчора їхня кількість становила 390, а тепер додадуть ще 30. Дмитро Черепов зазначив, що в лікарні змонтовано 200 точок подачі кисню, а решта ліжка забезпечені кисневими концентраторами, тому всім хворим надають необхідну допомогу.

Заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан додала, що лікарня №17 - найбільша, де приймають хворих на коронавірус. За її словами, додаткові ліжко-місця в інших лікарнях розгортають за потребою.

«За останні три дні рівень захворюваності трохи знизився. Було 963 захворілих за добу, потім - 787, і станом на вчора - 670. Ми продовжуємо зміцнювати нашу медичну базу для хворих на коронавірус, будемо закуповувати все необхідне і додатково проводити до ліжок кисень», - зазначила віцемер.

Світлана Горбунова-Рубан повідомила, що зараз триває третій тиждень з початку масової осінньої госпііталізації, тому людей, які видужали, вже виписують, і з'являються вільні місця.

Нагадаємо, що в Харкові кількість ліжко-місць для хворих на коронавірусну інфекцію збільшили з 770 до 1020.

Останні новини

16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції
15:25 26.06.2026
Харків представив міжнародній спільноті модель модернізації інфраструктури під час війни
13:35 26.06.2026
ЄЕК ООН наголосила на важливості підготовки інвестиційних проєктів для відновлення міст
10:10 26.06.2026
Ігор Терехов обговорив з міжнародними партнерами підтримку енергетики та водопостачання Харкова
09:09 26.06.2026
Харків залучає Швецію до посилення критичної інфраструктури
20:45 25.06.2026
Ігор Терехов обговорив на URC 2026 роль самоврядування у відбудові України
20:06 25.06.2026
Олександр Новак зустрівся з керівником офісу УВКБ ООН у Харкові
19:20 25.06.2026
Ігор Терехов підписав меморандум про співпрацю АПМГ з польськими містами
13:13 25.06.2026
Харківська міськрада підписала меморандум про співпрацю з ЮНІСЕФ
12:30 25.06.2026
У Харкові представили концепції відновлення пошкоджених будинків
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту