У Харкові відремонтують 22 пішохідних виходи з метро
15:57 13.08.2016
Інфраструктура

22 підземних пішохідних виходи з метро планують відремонтувати цього року в Харкові.
Як повідомив сьогодні, 13 серпня, заступник директора КП «Підземне місто» Олександр Ткач, зараз ведуться роботи на кількох об'єктах. У вівторок планують відкрити пішохідний вихід на ст. м. «Університет». Там уже відремонтовані стелі, які протікали, та стіни: їх оздоблення виконали в сірому граніті. Крім того, на виході був побудований пандус для людей з особливими потребами і для батьків з колясками. Також була заасфальтована територія навколо виходу з метро.
За словами Олександра Ткача, зараз ремонтуються виходи на станціях метро «Палац спорту» та «Армійська».
Останні новини
14:06 28.06.2026
У Харкові відзначили День Конституції18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя КонституціїНовини по темі
Більше новинІнфраструктура
12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води
Інфраструктура
09:55 16.05.2026
Ігор Терехов: Прифронтові громади активно користуватимуться пільговими кредитами від держави
Інфраструктура
10:10 06.05.2026
























