Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі
На обґрунтування дій Замовника, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 (в редакції постанови від 16.12.2020 № 1266) з приводу закупівлі: Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті: «Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Свободи, 11/13 (код ДК 021: 2015: 71520000-9 – послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт) (номер оголошення про проведення закупівлі в електронній системі закупівель: UA-2026-09-02-012691-a), зазначаємо таке:
а) щодо технічних та якісних характеристик предмета закупівлі
Детальну інформацію щодо здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті: Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Свободи, 11/13 наведено в технічному завданні, яке є складовою частиною тендерної документації, з оприлюдненням в електронній системі закупівель за номером UA-2026-09-02-012691-a.
б) щодо очікуваної вартості предмета закупівлі (1 724 769 грн. 60 коп. (з ПДВ); 1 437 308 грн. 00 коп. (без ПДВ))
Розраховано відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 (зі змінами), на підставі затвердженої проєктної документації за результатами експертизи, з урахуванням кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва» та Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (із змінами).
В тендерній документації щодо закупівлі: Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті: «Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Свободи, 11/13 (код ДК 021: 2015: 71520000-9 – послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт), Замовником зазначено про необхідність при підготовці тендерної пропозиції учасниками і визначенні договірної ціни переможцем керуватися щодо ціноутворення нормативними документами, які застосовуються у бюджетній сфері.
в) щодо розміру бюджетного призначення
При визначенні розміру бюджетного призначення Замовник керується відповідними рішеннями Харківської міської ради.