У міськраді обговорили підсумки антинаркотичної програми «Чисте місто»

15.10.2025
У міськраді обговорили підсумки антинаркотичної програми «Чисте місто» - 1У міськраді обговорили підсумки антинаркотичної програми «Чисте місто» - 2У міськраді обговорили підсумки антинаркотичної програми «Чисте місто» - 3У міськраді обговорили підсумки антинаркотичної програми «Чисте місто» - 4У міськраді обговорили підсумки антинаркотичної програми «Чисте місто» - 5У міськраді обговорили підсумки антинаркотичної програми «Чисте місто» - 6У міськраді обговорили підсумки антинаркотичної програми «Чисте місто» - 7У міськраді обговорили підсумки антинаркотичної програми «Чисте місто» - 8У міськраді обговорили підсумки антинаркотичної програми «Чисте місто» - 9У міськраді обговорили підсумки антинаркотичної програми «Чисте місто» - 10У міськраді обговорили підсумки антинаркотичної програми «Чисте місто» - 11У міськраді обговорили підсумки антинаркотичної програми «Чисте місто» - 12У міськраді обговорили підсумки антинаркотичної програми «Чисте місто» - 13У міськраді обговорили підсумки антинаркотичної програми «Чисте місто» - 14У міськраді обговорили підсумки антинаркотичної програми «Чисте місто» - 15У міськраді обговорили підсумки антинаркотичної програми «Чисте місто» - 16У міськраді обговорили підсумки антинаркотичної програми «Чисте місто» - 17
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту