Продовження тролейбусних маршрутів №13 та №20 до залізничного вокзалу «Харків-Пасажирський».
Автор (ініціатор):
Ян СвітличнийСтатус:
На модерації1
голосів з 5000Шановний пане Міський голово та депутати Харківської міської ради!
Просимо розглянути можливість продовження існуючих тролейбусних маршрутів №13 та №20 до кінцевої зупинки «Залізничний вокзал "Харків-Пасажирський"».
Наразі залізничний вокзал є головним транспортним хабом міста, проте мешканці великих районів, через які проходять ці тролейбуси, змушені робити додаткові пересадки.
Головні переваги цього рішення:
1. Економічність: На всьому шляху подовження повністю наявна та функціонує контактна мережа. Реалізація проєкту не потребує будівництва інфраструктури чи закупівлі специфічного рухомого складу.
2. Пряме сполучення: Створення зручного безпересадкового коридору між житловими масивами та головними залізничними воротами Харкова.
3. Оптимізація трафіку: Розвантаження ліній метрополітену та трамвайних маршрутів у години пік завдяки ефективному використанню тролейбусної мережі.
Просимо Департамент інфраструктури ХМР провести технічний аналіз та подовжити маршрути №13 та №20 до залізничного вокзалу.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Продовження тролейбусних маршрутів №13 та №20 до залізничного вокзалу «Харків-Пасажирський».»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію1
голосів з 5000