Платний проїзд в метро та електротранспорті
Автор (ініціатор):
Світлана ТігієваСтатус:
На модерації1
голосів з 5000Будь ласка, відновіть плату, бо їздити в час пік з безхатьками, вибачте, обісцянами і обісраними, які оббльовують лавочки в вагонах, сплять на пасажирах чи витирають об них руки з лайном, просто вже не можливо. Дихати в вагонах немає чим. Це знущання над тими хто працює, платить податки і тд.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Платний проїзд в метро та електротранспорті»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію1
голосів з 5000