Платний проїзд в метро та електротранспорті

Автор (ініціатор):
Світлана Тігієва
Статус:
На модерації
1
голосів з 5000
Будь ласка, відновіть плату, бо їздити в час пік з безхатьками, вибачте, обісцянами і обісраними, які оббльовують лавочки в вагонах, сплять на пасажирах чи витирають об них руки з лайном, просто вже не можливо. Дихати в вагонах немає чим. Це знущання над тими хто працює, платить податки і тд.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Платний проїзд в метро та електротранспорті»

Завантаження...
1
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту