Ефективне використання можливостей метрополітену Харкова
Автор (ініціатор):
Антон КалінінДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000З одного боку в 2023 ми бачимо великі потреби Сил Оборони і складнощі в зборі коштів.
З іншого - ресурси Метрополітену по залученню коштів не використовуються, а ці ресурси величезні.
Пропозиція 1: відновити рекламу в метро і зібрані кошти направляти на рахунок Збройних Сил України.
Пропозиція 2: зробити оплату проїзду хоча б добровільною (втсановити термінали PayPass) і залучені кошти направляти на рахунок ЗСУ.
Це ще й приклад іншим регіонам, бо Харків завжди відрізнявся освітою і креативністю.
п.с. реклама використовується завжди, навіть зараз, тільки тепер ці кошти рекламодавці направляють Google (бо немає альтернатив), а могли б безпосередньо допомагати місту.
Дякую за підтримку!
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Ефективне використання можливостей метрополітену Харкова»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000