Подовжити час роботи міського транспорту (автобусів)
Автор (ініціатор):
Лупанов Вячеслав ОлеговичДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000День за днем Харків відновлюється та повертається до звичного життя. Але, разом з цим, набувають більшого значення проблеми, які ще торік не були настільки актуальними. Одна з цих - час руху міського транспорта у певних районах. Більшість роботодавців зараз подовжує графіки роботи до 20:00 та пізніше. У той же час, 90 відсотків автобусних маршрутів вже о 18 годині прямують в депо. Кожного разу стає все складніше дібратись до віддаленого від метро району, доводиться багато часу йти пішки, бо поодинокі маршрути, що працюють до 20 або 21 години не оговтують інші райони, крім ХТЗ та Салтівки. Існуючі тролейбусні маршрути також оговтують буквально декілька напрямків, що не є доцільно людям, що мешкають в інших районах. Прохання підвищити час роботи транспорту, щоб хоча б один основний маршрут в районі працював до вищевказаної 20-21 години.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Подовжити час роботи міського транспорту (автобусів)»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000