Подовження роботи громадського транспорту

Автор (ініціатор):
Киселёв Александр Александрович
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
На даний час останні рейси громадського транспорту (включаючи метрополітен) у Харкові виконуються приблизно до 21:30. Комендантська година починається з 23:00, тобто приблизно на півтори години мешканці міста залишаться без можливості дістатися додому (окрім власного транспорту або таксі). Це серйозно гальмує відбудову економіки (наприклад, розважальних закладів, громадського харчування, тощо) та робить Харків значно менше привабливим для життя порівняльно з усіма сусідніми обласними центрами, не кажучі вже про більш віддалені від фронту. Зважаючи на складну економічну ситуацію та відсутність альтернатив, пропоную зробити такі рейси платними - зі встановленням економічно обґрунтованих тарифів, які б компенсували додаткові видатки міського бюджету, наприклад, службові розвізки працівників транспорту після закінчення зміни. Досвід на отримання дозволу на пересування містом у комендантську годину деякі комунальні підприємства (наприклад, техніка для вбирання та поливу вулиць) вже мають.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Подовження роботи громадського транспорту»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту