Створити КП, яке буде займатися перевезеннями по місту Харкову автобусами та маршрутними таксі
Автор (ініціатор):
ДаниилДата оприлюднення:
15 березня 2016Статус:
Переведена в зверненняЗалишилося:
Час вийшов24
голосів з 5000Шановний Генадій Адольфович! На жаль, зараз усі автобуси та "маршрутки"(маршрутні таксі),що курсують за маршрутами у місті, не просто в незадовільному техничному стані.Скоріш, у жахливому.Я вже не кажу про те, що водії цих двох видів транспорту постійно порушують ПДР та взагалі морально-етичні норми. Запропонована мною ідея, вже давно впроваджена у столиці.
Вимоги:
1.Створити КП,, яка буде займатися перевезеннями по місту Харкову автобусами та маршрутними таксі
2.Протягом 2-4 років повністю перевести усі перевезення у місті на це КП.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Створити КП, яке буде займатися перевезеннями по місту Харкову автобусами та маршрутними таксі»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію24
голосів з 5000