Відновити фінансування для відбудови Північної Салтівки
Автор (ініціатор):
Бардашевська Анна ПавлінаДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000Усі нижче підписані люди просять відновити фінансування для відновлення пошкоджених житлових будинків Київського району м. Харкова, а точніше мікрорайону Північна Салтівка. Саме цей мікрорайон один з перших зустрів і відчув на собі "Русський мир", і люди ще й досі залишаються без даху над головою, без місця куди можна повернутися. Компанія АТ «Житлобуд-1» почала ще десь рік тому відновлювати будинки, малу частину, де немає сильних ушкоджень було виконано , а решту - ні. АТ «Житлобуд-1» почав ремонтувати ще досить велику кількість пошкоджених будинків, але на сьогоднішній день все відновлення на Північній Салтівці заморожено, або взагалі ще навіть не почато. На питання людей "Чому заморозили відновлення?", відповідь одна "Немає фінансування".
Просимо відновити фінансування, щоб люди, які і так багато чого пережили, змогли нарешті повернутися додому. Щоб не перебувати за кордоном, чи в іншому місті, щоб вже більше не орендувати житло і не переїжджати з одного місця до іншого. Багато людей, які дивляться зараз на своє зруйноване житло, мріють про можливість нарешті рідним сказати "Я ВДОМА"
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Відновити фінансування для відбудови Північної Салтівки»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000