Захистити мистецтво в Харківському ліцеї мистецтв №133

Автор (ініціатор):
Бац Тетяна Михайлівна
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Шановний Ігорю Олександровичу! Просимо не допустити знищення мистецької складової в Харківському ліцеї мистецтв №133. Новопризначений директор Харківського ліцею мистецтв 133 Ашортіа Є. Д. (управлінський стаж 4 місяці) усіма своїми діями видаляє мистецьку складову із нашого закладу. Попри усні запевнення батьків і педагогів, що зміст Ліцею залишається і усі зміни – це просто приведення закладу в нормативно-правове поле, директор вилучає поглиблене вивчення предметів мистецтва в 1-9 класах, зовсім видаляє театральний і хореографічний профілі в Ліцеї, скасовує поділи на групи і індивідуальні уроки для поглибленого вивчення предметів художньо-естетичного циклу на профілях, які залишаються. Директор маніпуляціями примушує вчителів художньо-естетичного циклу звільнятися «за угодою сторін» і планує освітній процес на підставі навчального плану звичайної загальноосвітньої школи. Як доказ збереження профільного навчання, колективу надається план, де в 10-11 класах є 5 год «Мистецтва» на тиждень для усього класу разом.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Захистити мистецтво в Харківському ліцеї мистецтв №133»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту