Запобігти знищенню трамвайного маршруту № 12
Автор (ініціатор):
Демченко|Дмитро|ОлексійовичДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000Наприкінці весни 2022 року було демонтовано трамвайні колії на перехресті вулиць Весніна та Мироносицької, а також близько 100м колії в бік центрального парку що унеможливило курсування трамвайного маршруту номер 12.
Цими днями проводиться демонтаж контактної мережі по вулиці Сумській та по Харківському шосе, що ставить під сумнів слова мера нашого міста щодо можливості збереження цього маршруту.
В мешканців частини вулиць Мироносицької, Чернишевської та Гончара, та працівників заводів, що знаходяться на вулиці Сумській фактично забрали можливість діставатися вокзалу (що є вузлом для інших трамвайних маршрутів, що прямують до Новоселівки та Холодної Гори, де метро немає) без пересадок.
Стан колій як і контактної мережі по вулиці Сумській та Харківському шосе є задовільним, отже знищення працюючої інфраструктури є недоцільним. Більше того, 7 років тому було проведено реконструкцію колій біля Сумського ринку за більше ніж 50 мільйонів гривень.
Розвиток трамвайного транспорту є пріоритетом в усіх країнах Європейського союзу, навіть в тих містах, де вже є метро; отже, від імені громади, прошу міську владу не допустити знищення трамваю 12 маршруту, і відновити його курсування за маршрутом Південний вокзал - Лісопарк.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Запобігти знищенню трамвайного маршруту № 12»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000