Вдячність українського народу за допомогу народу Японії
Автор (ініціатор):
Савченко |Володимир|ВікторовичДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000У червні 2022 року до Харкова приїхав допомагати українському народу волонтер із Японії. Його звати Фумінорі Цучико, йому 75 років. Він продав своє майно в Японії і приїхав до Харкова допомагати звичайним громадянам. Він жив з усіма людьми на станції метрополітену під час запеклих боїв за Харків. На власні кошти купував і роздавав їжу людям, які цього потребують. Станом на квітень 2023 року продовжує це робити. Додатково відкрив кафе безкоштовного харчування на салтівці. В якому безкоштовно годує та пригощає людей.
Прошу розглянути питання, щодо вдячності ції людині та всьому японському народу. Форма виразу вдячності може бути різна. Пропоную декілька варіантів: особиста подяка від мера міста для Фумінорі Цучико, або дошка подяки біля станції м. Героїв Праці, або встановлення невеликого пам'ятнику біля м.Героїв Праці (біля нового виходу на ринок Аракс, є чудовий постамент для зведення пам'ятника.) Таких людей, як він не багато, але робить дуже велику справу!
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Вдячність українського народу за допомогу народу Японії»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000