Звернення до міської голови Терехова Ігоря Олександровича

Автор (ініціатор):
Будова Вероніка Миколаївна
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Добрий день шановний Ігор Олександрович в мене до вас прохання зверніть увагу до наших державної прикордонної служби України хлопці сутки голодують їсти їм не видають зарплатню також за свій рахунок жевіть їсти купують на своїх авто повинні їздить за свій рахунок ремонтувати авто заправляти також за свій рахунок питання як можно без заробітної плати це зробити допомогають тільки ЗСУ а інші хлопці також знаходяться на передовій під обстрілами В мене чоловік ДПСУ в нас не мае грошей на свое авто не мае грошей зараз накормить дітей за квартиру платити сама я с північної салтівки мій дім трохи позкоджений мені приходиться знімати квартиру я все пекло пробила в Харкові чекала чоловіка з окупації дочекалась їх дуже довго встановлювали до роботи аж 4 місяці їм не платили заробітної плати хоча як СБУ казали что повинні платити але ні однієї гривні не заплатили їх поновили из братом до роботи до ДПСУ відпрацювали майже 2 місяці за 2 місяці заплатили лише 20000гривень я залізла в борги что б ёго зібрати до передової а тепер їх записали до дезертирів в мене питання як це відновили попрацювали і через 2 місяці вони стали дезертирами Як нам бути тепер порадьте що робити і до каго звертатися


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Звернення до міської голови Терехова Ігоря Олександровича»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту