Освітлення міста в темний час доби до початку комендантську години
Автор (ініціатор):
ЮлияДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000В зв'язку з тим , що в місті відсутнє зовсім освітлення вулиць в темний час доби складається травмонебезпечна ситуація. Кожень деть на дорогах Харкова в темний час трапляються ДТП: стикаються автівки, люди потрпляють під колеса машин. Також жителі міста отримують травми, повертаючись з роботи у темний час. Страшно стояти на зупинках громадського транспорта із-зі темряви.
Звертаюсь до влади міста з пропозицією включати ліхтарі, хоча би через один, та світлофори на вулицях міста до початку комендантської години.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Освітлення міста в темний час доби до початку комендантську години»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000