Про перейменування станції метрополітену "Маршала Жукова" в "Немишля"!

Автор (ініціатор):
Дата оприлюднення:
12 березня 2016
Статус:
Переведена в звернення
Залишилося:
Час вийшов
36
голосів з 5000
Станція названа на честь одного з військових злочинців Другої Світової війни. Який був українофобом і сприяв знищенню великої кількості українців через залучення цивільного населення східної та наддніпрянської України у військових операціях без належної підготовки (чорносвиточники). Був автором славетного вислову: "Чим більше українців потопимо у Дніпрі, тим менше згодом прийдеться вагонів, щоб відвезти їх до Сибіру". Вважаю не доцільним, щоб його ім'ям було названо станцію метро, попри те, що він сприяв вигнанню нацистів. Пропоную назвати станцію метро "Немишля" або "Немишлянська" так як поблизу розташований район та річка за такою назвою. І це відповідає топонімічній логіці.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Про перейменування станції метрополітену "Маршала Жукова" в "Немишля"!»

Завантаження...
36
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту