Побудувати нову палатку на Площі Свободи
Автор (ініціатор):
Іванченко|Ігор|ВікторовичДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000Вже 8 років у нас на Площі Свободи стоїть палатка перемоги. У харків'ян було до неї різне ставлення до неї, але після 24 лютого, всі зрозуміли її важливість. У ній проводились заходи щодо збору коштів, у ній працювали волонтери, у ній робиться багато корисних речей для нашої перемоги. Вже очевидно, що за 8 років вона стало частиною площі і буде там завжди. То чому не зробити її зручною, теплою та красивою? Чому в нас будують красиві безпечні зупинки, а з цією палаткою, яка вже стала своєрідним символом, не можуть зробити так само? Нехай вона буде безпечна, тепла, зручна і красива зовнішнє. Так, щоб підходила під стиль міста, щоб гарно виглядала біля адміністрації, щоб красиво розмальована була. Навіть просто зробити за тим же принципом, що й безпечні зупинки - вже буде набагато краще.
Дякую
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Побудувати нову палатку на Площі Свободи»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000