Вуличне освітлення в місті

Автор (ініціатор):
Якивец Максим
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Звертаюсь до місцевої влади з пропозицією вмикнути вуличне освітлення в місті Харьків. Бачу на це декілька причин: 1) Область майже вся деокупована. Ворога було викинуто. Боїв у місті нема (і не буде). 2) Скоро буде темнішати о 18:00, коли переведемо годинники - то і 17, 16:00. 3) Аварійність на дорогах може зрости, т.к. видимість в рази гірша. Також по місту багато блоків на дорогах. Мені як харків’янину дуже сумно від того, що нічого не видно. І так війна, ще й в темряві. Ракети з бнр летять не на світло, а на координати. Пропоную вмикати вуличне освітлення на декілька годин до кінця коменд. часу. Наприклад зараз з 20:00 по 22:00 Або, з 19:00 по 21:00. Якщо категорично ні, то поясніть чому не можна? Чому можна в Миколаєві?


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Вуличне освітлення в місті»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту