Вуличне освітлення в місті
Автор (ініціатор):
Якивец МаксимДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000Звертаюсь до місцевої влади з пропозицією вмикнути вуличне освітлення в місті Харьків. Бачу на це декілька причин:
1) Область майже вся деокупована. Ворога було викинуто. Боїв у місті нема (і не буде).
2) Скоро буде темнішати о 18:00, коли переведемо годинники - то і 17, 16:00.
3) Аварійність на дорогах може зрости, т.к. видимість в рази гірша. Також по місту багато блоків на дорогах.
Мені як харків’янину дуже сумно від того, що нічого не видно. І так війна, ще й в темряві. Ракети з бнр летять не на світло, а на координати.
Пропоную вмикати вуличне освітлення на декілька годин до кінця коменд. часу.
Наприклад зараз з 20:00 по 22:00
Або, з 19:00 по 21:00.
Якщо категорично ні, то поясніть чому не можна? Чому можна в Миколаєві?
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Вуличне освітлення в місті»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000