Про ввімкнення вуличного освітлення
Автор (ініціатор):
Пономарьов Віталій ВіталійовичДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000Враховуючи ту обставину, що Харків є обласним центром, в якому, чомусь, безкоштовно працює громадський транспорт, з урахуванням потреб населення у безпечному пересуванні містом, та тієї обставини, що з м. Бєлгород (Російська Федерація) чи будь-якогого іншого міста не видно світла з будинків й вулиць у м. Харкові, а ракети летять не на світло, прошу Вас поновити роботу вуличного освітлення від заходу сонця до початку дії комендантської години.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Про ввімкнення вуличного освітлення»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000