Прибрати з вулиць Харкова комуністичну символіку
Автор (ініціатор):
Удовиченко|Тетяна |СергіївнаДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000Незважаючи на всі ті зміни, які відбулися починаючи з 2015 року, гуляючи по місту можна побачити безліч радянських зірок, серпи й молоти, які й досі “прикрашають” вулиці. Дехто може сказати що це невелика проблема, проте в цьому криється щось набагато більше. Як ми можемо ростити наступні покоління в оточені символіки наших гнобителів та сучасних ворогів.
Символізм радянського союзу є чужим сучасній Україні. Ця культура була нав’язана методами терору і геноциду українців, Харківщина відчула це як ніхто інший. Через символи які все ще знаходяться в нашому місті відбувається прославляння цих злочинів проти нашого народу.
Мені, та іншим жителям міста просто неприємно бачити відбиток радянської окупації в рідному місті.
Кожен день наші захисники боронять Харків від зовнішнього ворога, у той самий час вулиці міста зберігають в собі ту ж саму символіку яку використовують сучасні окупанти України.
Тому давайте нарешті позбудимось від залишків ворожої естетики у публічному просторі вільної та незалежної країни, частиною якої завжди буде Харківщина.
Прошу всіх інших не байдужих жителів Харкова підтримати цю петицію та зробити наше місто ще кращим.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Прибрати з вулиць Харкова комуністичну символіку»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000