Про зниження плати за навчання на контрактній основі у вищих державних учбових закладах
Автор (ініціатор):
Боцвін Сергій МиколайовичДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000З початку війни багато людей втратили місце роботи, а ціни на харчові та побутові продукти зросли, тож здобувачам освіти стало важко оплатити повну суму за навчання.
До того ж, знаходячись на дистанційному навчанні, студенти не отримують усі послуги, за які знімається оплата, а саме: проходження виробничої практики на базах, користування практичними кабінетами, бібліотеками.
Тому з огляду на ці причини: дистанційна форма навчання та погіршення економічної ситуації, прошу Вас розглянути питання про зниження плати за навчання на контрактній основі у вищих державних учбових закладах.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Про зниження плати за навчання на контрактній основі у вищих державних учбових закладах»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000