В першу чергу будувати бомбосховища!

Автор (ініціатор):
Lee Bogdan
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
У Харкові будуються нові дома, але зараз важливіше будувати бомбосховища, включаючи бомбосховища від ядерної загрози. Всі ми бачимо, що загроза війни затягується, а людям приходиться ховатися в застарілих та у бомбосховищах аварійного стану. Також бачимо, що ядерна загроза також припустима, є метро так, але не у всіх є можливість туди вчасно дістатися, також є й другі критерії, чому метро не варіант. Тому, в першу чергу треба будувати бомбосховища.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «В першу чергу будувати бомбосховища!»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту