Відновити експлуатацію ліфтів у багатоповерхових будинках Слобідського району

Автор (ініціатор):
Кацапов Дмитрий
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Враховуючи стабільну ситуацію в місті, яка, зокрема, дає можливості відновити роботу міського транспорту, прохаємо розглянути можливість відновлення роботи ліфтів у багатоповерхових будинках Слобідського району. Страждає багато літніх людей, які переважно залишились в місті під час війни, та мешкають на верхніх поверхах, зокрема будинку Танкопія 22-б.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Відновити експлуатацію ліфтів у багатоповерхових будинках Слобідського району»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту