Відновити експлуатацію ліфтів у багатоповерхових будинках Слобідського району
Автор (ініціатор):
Кацапов ДмитрийДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000Враховуючи стабільну ситуацію в місті, яка, зокрема, дає можливості відновити роботу міського транспорту, прохаємо розглянути можливість відновлення роботи ліфтів у багатоповерхових будинках Слобідського району. Страждає багато літніх людей, які переважно залишились в місті під час війни, та мешкають на верхніх поверхах, зокрема будинку Танкопія 22-б.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Відновити експлуатацію ліфтів у багатоповерхових будинках Слобідського району»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000