Про звернення Харківського міського голови до «міністерства оборони рф» щодо волевиявлення та викладення однозначної консолідованої позиції Харків’ян з приводу того, щоб руський воєнний корабль йшов нах*й.

Автор (ініціатор):
Журавльов Максим Сергійович
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
24 лютого 2022 р. русько-фашистські загарбницькі війська напали на Україну та постійно обстрілюють з усіх видів озброєння наш рідний Харків. Негідники з «армії рф» спеціально б’ють по цивільним об’єктам та об’єктам критичної інфраструктури. Гинуть мирні люди. Вже більше місяця вся Україна героїчно протистоїть нахабному агресору. Загарбники, з метою виправдання вчинення численних військових злочинів на території України, прикривають свої протиправні дії у медіапросторі рф гидкою пропагандою, яка не має нічого спільного з реальністю. роССія використовує улюблену тактику свого кумиру – гітлера, який сказав, що чим більше брехня, тим толпі легше в неї повірити. 31 березня 2022 р. в телеграм-каналі міноборони рф (ця новина була опублікована і низкою провладних ЗМІ рф) опублікована наступна інформація: «Минобороны России сообщает, что гуманитарная обстановка в ряде населенных пунктов, подконтрольных официальному Киеву, стремительно ухудшается. Наиболее критическая ситуация складывается в Харькове. Жители города заблокированы неонацистами, находятся в заложниках у боевиков в качестве живого щита. В квартирах оборудуются огневые точки, а при недовольстве хозяев угрожают расстреливать на месте. По информации российских военных, по городу разъезжают националистические "летучие эскадроны смерти", которые запугивают горожан и ведут стрельбу из пулеметов по домам». Ми – усі Харків’яни та громадяни України усіх національностей знаємо, що це ганебна брехня. Тобто, ці нелюди з міноборони рф є настільки брехливими потворами, що обстрілюючи нас і розуміючи, що деякі гуманітарні проблеми, які склалися у м. Харкові стали можливими лише із-за злочинних дій загарбників, таке пишуть у своїх публічних повідомленнях. Все дуже просто, перейду на слобожанський діалект української мови: «Пошли нахуй с нашей земли, твари русско-фашистские и у нас все очень быстро наладится»! Вот призыв всех харьковчан и граждан Украины. Наші доблесні сили оборони мужньо захищають Україну, вся країна об’єдналась проти рашистських загарбників. Ми обов’язково переможемо. Пропоную усім харків’янам підписати цю петицію, а нашому шановному міському голові направити результати волевиявлення харків’ян декларативним засобом електронною поштою у загарбницьке міноборони рф за адресою [email protected] із поміткою «РФ, иди нахуй с нашей земли. Подпись: Харьковчане». Такий демократичний інструмент волевиявлення громадян навіть і не снився загарбницькій рф. Чому б не використати і його у боротьбі проти ворога. Нехай бачать консолідований настрій наших громадян. Ця петиція не порушує жодних положень законодавства.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Про звернення Харківського міського голови до «міністерства оборони рф» щодо волевиявлення та викладення однозначної консолідованої позиції Харків’ян з приводу того, щоб руський воєнний корабль йшов нах*й.»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту