Створення на Салтівці тролейбусного депо

Автор (ініціатор):
Тимченко|Віталій|Владиславович
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Пропоную на базі Салтівського трамвайного депо організувати також тролейбусне депо, або, хочаб, нічний відстій рухомого складу(а на ремонти та діагностики переганяти до рідних депо). Зараз там організували відстійдля нових автобусів Korsan. Місця на території багато. Це б дозволило економити час та затрати на електроенергію під час холостих виходів з 2 та 3 тролейбусних депо, які розташовані на 16-20 км від салтівки. Для цього треба змонтувати, як мінімум, контактну мережу по вул Дружби Народів та території Салтівського трамвайного депо, реконструювати заїзд з вул Дружби Народів. Також пропоную вздовж дружби народів змонтувати контактну мережу для тролейбусів. Не розумію, чому саме по вул Дружби народів копали траншеї з 8мова кабелями для 47 маршруту та саме по цій вулиці не зробили контактну мережу. Бо тягова підстанція для тролейбусів як-раз і розташована у кінці Дружби Народів. Це б дало змогу з'економити акумуляторні тролейбуси, пустити їх на нові маршрути, а на 48 направити звичайні Богдани.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Створення на Салтівці тролейбусного депо»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту