Скарга на лікування та продаж ліків на хворого
Автор (ініціатор):
Елена ДавидянДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000Доброго дня , моє ім’я Онвуєміліє Францізебеле , з Нігерії , я студент економічного університету ,
03.10.2021 року вранці мені стало погано зі шлунком і мені визвали швидку допомогу на забрали до лікарні номер 31 «Міська клінічна лікарня 31, я там пробув до 6-ого числа ранку , ліки покупали мої родичі , 07.10.2021 мені сказали суму яку я маю сплатить 4998, грн 15 коп. За медикаментозно нарахували 1818, грн 23 коп, Але такої кількості ліків не було використано, мені сказали «ти іноземець в тебе є гроші плати», також вони написали що я лікувався у лікарні з 02,10. 2021 але цього дня мені допомогу надала швидка допомога і пішов додому , прошу розглянути це питання ураховуючи те що такої кількості ліків не було використано для мене , зважаючи вище сказане 08.10.2021 року я заплатив за лікування 2000 грн ( поклав ці грощі на рахунок який дали у лікарні) та маю чек у наявності , прошу переглянути це питання ( мій номер 0667224713)
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Скарга на лікування та продаж ліків на хворого»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000