Пошук притулка для бездомних зі ст.м. Героїв Праці

Автор (ініціатор):
Томко Катерина Антонівна
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Прошу розглянути питання шодо пошуку притулку для бездомних людей зі станції метро Героїв Праці та надання їм необхідної медичної допомоги. Неможливо заходити до метрополітену- стоїть страшний запах і всюди валяється сміття. Мені та іншим пасажирам стає погано, коли я спускаюся в метро. Неможливо дивитися на те, як у людей гніють ноги і руки, вони справляють свої фізіологічні потреби прямо під себе, сплять на підлозі. Кожен день таких людей стає більше. Будь ласка, зверніть увагу!


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Пошук притулка для бездомних зі ст.м. Героїв Праці»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту