Реклама у харківському міському транспорті
Автор (ініціатор):
Базима|Ігор|БорисовичДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000Реклами зовні, всередині харківського міського транспорту: трамваїв, автобусів, електропоїздів не повинно бути! На мою думку вона псує зовнішній і внутрішній вигляд транспорту, а реклама на вікнах автобусів закриває їх, та заважає дивитися свою зупинку. Прохання прибрати всю рекламу , та заборонити клеїти нову на харківський міський транспорт
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Реклама у харківському міському транспорті»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000