Впровадити в громадському транспорті міста диференційований (гнучкий) тариф

Автор (ініціатор):
Горбатенко |Олександр |Павлович
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
В лютому 2019 року вартість проїзду в муніципальному транспорті м. Харкова було збільшено з 5 до 8 гривень для метрополітену та з 4 до 6 гривень для наземного транспорту. При цьому дана ініціатива супроводжувалась впровадженням нової системи єдиного квитка для всього електротранспорту і планами щодо введення диференційованої оплати проїзду. Ще в 2019 році на виконкомі міської ради було прийнято рішення, яке зобов’язували два трамвайних та два тролейбусних депо, а також метрополітен запропонувати варіанти диференційованого тарифу. Дифтариф передбачає бонуси пасажирам за частіше використання громадського транспорту або здешевлення однієї поїздки за рахунок поповнення картки одразу на велику суму. Проте станом на лютий 2021 року в м. Харків діє єдиний тариф для наземного електротранспорту (трамвай, тролейбус по 6 грн) і окремий тариф на метрополітен (8 грн). Вимагаємо виконати рішення виконкому та ввести диференційовану оплату проїзду в комунальному громадському транспорті міста, адже диференційований тариф дозволить: зекономити кошти пасажирам, які часто користуються громадським транспортом підвищити прозорість функціонування системи громадського транспорту та посилити її роль


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Впровадити в громадському транспорті міста диференційований (гнучкий) тариф»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту