За строительство бассейна на ХТЗ! (вместо планируемого "ледового стадиона" и круглосуточного гула от него)

Автор (ініціатор):
Логвін Віктор Анатолійович
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Діти ХТЗ позбавлені можливості займатися спортивним плаванням. Півтора роки назад була ліквідована секція спортивного плавання у басейні "Гарт", яка існувала там пів віку, скарги батьків у МОН лише з'ясували що у басейнах міністерства освіти взагалі НЕМОЖЛИВЕ спортивне плавання інакше як за ціну втричі дорожче приватного басейну. Чому у Харкові не будують басейнів? Чому у запланованій реконструкції парка Маяковського ми знову бачимо все ту саму солянку з, вже набилих оскомину "креативних" вишуканостів які кругом зараз будують, а елементарного і важливого для здоров'я дітей (басейну) знову немає! Ковзанка це цілодобовий гул, тобто машина руйнування здоров'я мешканців навколишніх будинків (хто незнайомий з питанням наберіть в Гуглі "гул ледового стадиона". Вкладаймо гроші в здоров'я а не в його руйнування! Побудуйте замість ковзанки басейн!


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «За строительство бассейна на ХТЗ! (вместо планируемого "ледового стадиона" и круглосуточного гула от него)»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту