Залишити дві колії руху для трамвайного маршруту №26 на вулиці та узвозі Весніна
Автор (ініціатор):
Жорник|Василь|ВолодимировичДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000З метою забезпечення великої провозної спроможності та безпечності експлуатації каркасної лінії трамваю важкого профілю, пропонується:
1. Повністю відмовитись від варіанту демонтажу другої колії чи взагалі лінії трамваю на вулиці за узвозі Весніна.
2. Для розв'язання автотранспортних проблем розширити вулицю Весніна до 2-х смуг у кожному напрямку в виносом ЛЕП на середину вулиці. Це навіть не потребує знос каштанових дерев на парному боці вулиці!
3. З метою розв'язання проблеми "поворот ліворуч" з узвозу Весніна на вулиці Пушкінську та Чернишевську - заборонити ці повороти, замінівши їх об'їздами через вулиці Алчевських та Чернишевську чи Мироносицьку та Чернишевську.
4. З метою ефективного використання трамвайних смуг, перетворити їх у трамвайно-автобусні, по яких зможуть рухатись автобуси та транспорт служб "ектра-виклику".
5. Відновити трамвайний маршрут №22, відновити тролейбусний маршрут №40 та продовжити його до РК "Університетська". Відповідна "комбінація маршрутів" дозволить дешево розвантажити узвіз та вулицю Весніна, вулицю Дерев'янко, замість будівництва автомобільних розв'язок, що тільки погіршують траспортний рух у місті Харкові.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Залишити дві колії руху для трамвайного маршруту №26 на вулиці та узвозі Весніна»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000