Залишити дві колії руху для трамвайного маршруту №26 на вулиці та узвозі Весніна

Автор (ініціатор):
Жорник|Василь|Володимирович
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
З метою забезпечення великої провозної спроможності та безпечності експлуатації каркасної лінії трамваю важкого профілю, пропонується: 1. Повністю відмовитись від варіанту демонтажу другої колії чи взагалі лінії трамваю на вулиці за узвозі Весніна. 2. Для розв'язання автотранспортних проблем розширити вулицю Весніна до 2-х смуг у кожному напрямку в виносом ЛЕП на середину вулиці. Це навіть не потребує знос каштанових дерев на парному боці вулиці! 3. З метою розв'язання проблеми "поворот ліворуч" з узвозу Весніна на вулиці Пушкінську та Чернишевську - заборонити ці повороти, замінівши їх об'їздами через вулиці Алчевських та Чернишевську чи Мироносицьку та Чернишевську. 4. З метою ефективного використання трамвайних смуг, перетворити їх у трамвайно-автобусні, по яких зможуть рухатись автобуси та транспорт служб "ектра-виклику". 5. Відновити трамвайний маршрут №22, відновити тролейбусний маршрут №40 та продовжити його до РК "Університетська". Відповідна "комбінація маршрутів" дозволить дешево розвантажити узвіз та вулицю Весніна, вулицю Дерев'янко, замість будівництва автомобільних розв'язок, що тільки погіршують траспортний рух у місті Харкові.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Залишити дві колії руху для трамвайного маршруту №26 на вулиці та узвозі Весніна»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту