прохання обрізати гілки дерева, яке може обірвати електричну мережу

Автор (ініціатор):
Бойко|Римма|Евгенiiвна
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Я, Бойко Римма Євгеніївна, проживаю за адресою вул.Афанасіївська, буд.150. На територій, що прилягає до мого домоволодіння, виросло велике дерево, яке я не маю можливості самостійно обрізати. Впродовж цього року я два рази зверталася на гарячу лінію "1652" з проханням обрізати гілки на цьому дереві, бо вони можуть обірвати дроти електричної мережі. Дерево росте по провулку Старобельському (мій дім кутовий), по якому проходить шлях школярів до школи №108! Дроти мають напругу не тільки 220 В, але й 380 В. Прошу направити служби, які займаються в нашому місті обрізкою дерев, за адресою: вул.Афанасіївська, буд 150, кут з провулком Старобельським.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «прохання обрізати гілки дерева, яке може обірвати електричну мережу»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту