Заробітна плата працівникам КП "Харківський метрополітен"

Автор (ініціатор):
Гаркава Олександра Дмитрiвна
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
З початку карантину, через пандемію COVID-19, після закриття КП "Харківський метрополітен", працівникам не виплачують заробітню плату у повному розмірі. З початку березня місяця було виплачено 10% від окладу, далі впродовж 3-ох місяців не нараховувалось жодних коштів. Після рішення Кабміна про відновлення роботи метрополітена, почали нараховуватись кошти в невеличких сумах, на які досить важко прожити сім'ям. У більшості працівників є борги (через не виплату жодних коштів на протязі 3-ох місяців), банкам все одно, що заробітна плата не виплачується в повному розмірі. Працівники другий місяц працюють безоплатно!!! Керівництво нічого не гарантує, та не коментує. Просимо звернути увагу та вирішити проблему, що склалась.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Заробітна плата працівникам КП "Харківський метрополітен"»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту