Вирішити проблему транспортного сполучення Північної Салтівки та м. Героїв Праці

Автор (ініціатор):
Мухін|Максим|Олександрович
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Щодня можна спостерігати жахливу якість пасажирських перевезень на маршрутах, що сполучають метро Героїв Праці та Північну Салтівку (41э, 54э). Неозброєним оком видно, що транспорту критично не вистачає: кожен рейс маршрутне таксі переповнене. Водії просто не рушають, поки в салон не наб´ється критична кількість пасажирів. Подекуди доїхати просто неможливо: не вистачає місця в салоні, щоб зайти в маршрутне таксі на одній з проміжних зупинок. Через брак громадського транспорту у години пік власники автомобілів підвозять людей на комерційній основі. Вважаю, що це абсолютно неприйнятна, принизлива ситуація для сучасного європейського міста. Прошу вжити усіх можливих заходів для вирішення ситуації та нормалізації пасажирських перевезень у районі.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Вирішити проблему транспортного сполучення Північної Салтівки та м. Героїв Праці»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту