Вирішити проблему транспортного сполучення Північної Салтівки та м. Героїв Праці
Автор (ініціатор):
Мухін|Максим|ОлександровичДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000Щодня можна спостерігати жахливу якість пасажирських перевезень на маршрутах, що сполучають метро Героїв Праці та Північну Салтівку (41э, 54э). Неозброєним оком видно, що транспорту критично не вистачає: кожен рейс маршрутне таксі переповнене. Водії просто не рушають, поки в салон не наб´ється критична кількість пасажирів. Подекуди доїхати просто неможливо: не вистачає місця в салоні, щоб зайти в маршрутне таксі на одній з проміжних зупинок. Через брак громадського транспорту у години пік власники автомобілів підвозять людей на комерційній основі. Вважаю, що це абсолютно неприйнятна, принизлива ситуація для сучасного європейського міста. Прошу вжити усіх можливих заходів для вирішення ситуації та нормалізації пасажирських перевезень у районі.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Вирішити проблему транспортного сполучення Північної Салтівки та м. Героїв Праці»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000