Зобов'язати Харківські теплові мережі негайно відновити подачу гарячої воду у всі будинки Харкова
Автор (ініціатор):
Скорпион КрасныйДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000Закінчується вересень, а у багатьох харків'ян досі відсутня гаряча вода, у деяких - більше місяця. Кожного разу ХТМ змінює дату відновлення її подачі. Зараз сезон захворювань, а ми змушені користуватися холодною водою. У теплових мереж було три місяці літа для ремонту, і ми не винні в тому, що вони не встигли провести їх. Тому прошу зобов'язати ХТМ відтепер вчасно закінчувати усі ремонтні роботи, тобто - до настання осені, і відновлювати водопостачання у вказані терміни.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Зобов'язати Харківські теплові мережі негайно відновити подачу гарячої воду у всі будинки Харкова»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000