Зобов'язати Харківські теплові мережі негайно відновити подачу гарячої воду у всі будинки Харкова

Автор (ініціатор):
Скорпион Красный
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Закінчується вересень, а у багатьох харків'ян досі відсутня гаряча вода, у деяких - більше місяця. Кожного разу ХТМ змінює дату відновлення її подачі. Зараз сезон захворювань, а ми змушені користуватися холодною водою. У теплових мереж було три місяці літа для ремонту, і ми не винні в тому, що вони не встигли провести їх. Тому прошу зобов'язати ХТМ відтепер вчасно закінчувати усі ремонтні роботи, тобто - до настання осені, і відновлювати водопостачання у вказані терміни.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Зобов'язати Харківські теплові мережі негайно відновити подачу гарячої воду у всі будинки Харкова»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту